Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | INA214CIRSWR |
| LIXINC Part # | INA214CIRSWR |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | INA214CIRSWR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | INA214CIRSWR |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| күшейткіш түрі: | Current Sense |
| тізбектер саны: | 1 |
| шығыс түрі: | - |
| айналу жылдамдығы: | 0.4V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 30 kHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 28 µA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 1 µV |
| ток – жабдықтау: | 65µA |
| ток - шығыс / арна: | - |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 2.7V ~ 26V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 10-UFQFN |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-UQFN (1.8x1.4) |
| THS4531AID | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC | 1916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADA4077-2ARZ | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM741EN | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4390EUK | OPERATIONAL AMPLIFIER | 6069 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6248HMS#TRPBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16MSOP | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADA4860-1YRJZ-RL | IC CFA 1 CIRCUIT SOT23-6 | 24884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV2434CPWR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM348DG4 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCS214RMUTAG | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1648 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AMC1200STDUBRQ1 | AMC1200-Q1 AUTOMOTIVE, 250MV-INP | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1999HS8-10#PBF | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 8SO | 1029 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2052IS#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 4 CIRC 14SO | 1100 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8045ACP-REEL7 | IC VOLT FEEDBACK 1 CIRC 8LFCSP | 19361 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10834 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.74983 | $0.74983 |
| 3000 | $0.74983 | $2249.49 |
| 6000 | $0.71234 | $4274.04 |
| 15000 | $0.68556 | $10283.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.