Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MAX4292EBL-T |
| LIXINC Part # | MAX4292EBL-T |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP RAIL-RAIL 8UCSP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MAX4292EBL-T ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MAX4292EBL-T |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| күшейткіш түрі: | General Purpose |
| тізбектер саны: | 2 |
| шығыс түрі: | Rail-to-Rail |
| айналу жылдамдығы: | 0.2V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 500 kHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 15 nA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 200 µV |
| ток – жабдықтау: | 100µA (x2 Channels) |
| ток - шығыс / арна: | 20 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 1.8V ~ 5.5V, ±0.9V ~ 2.75V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-WFBGA, CSPBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-UCSP (1.52x1.52) |
| 5962-9467601MPA | OPERATIONAL AMPLIFIER | 4279 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1351CS8#TRPBF | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT 8SO | 2691 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM258N | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8DIP | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV4120IDGNR | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8MSOP | 1743 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6242IDHC#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16DFN | 1174 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HFA1103IB | OPERATIONAL AMPLIFIER | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6078IMS8#TRPBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 3700 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8555ACP-REEL7 | IC CHOPPER 1 CIRCUIT 16LFCSP | 17548 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8220ARMZ-R7 | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8MSOP | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1047CSW#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 16SO | 1430 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8417WBRZ-RL | BIDIRECTIONAL, ZERO DRIFT, CURRE | 1820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT6013AIS8#PBF | SINGLE 145UA, 9.5NV/HZ, AV >=5, | 1162 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM833DT | IC AUDIO 2 CIRCUIT 8SO | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 16590 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.88000 | $0.88 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.