Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AD8032BRZ-REEL |
| LIXINC Part # | AD8032BRZ-REEL |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AD8032BRZ-REEL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AD8032BRZ-REEL |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| күшейткіш түрі: | Voltage Feedback |
| тізбектер саны: | 2 |
| шығыс түрі: | Rail-to-Rail |
| айналу жылдамдығы: | 35V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | - |
| -3дб өткізу қабілеті: | 80 MHz |
| ток - кіріс ауытқуы: | 450 nA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 500 µV |
| ток – жабдықтау: | 900µA (x2 Channels) |
| ток - шығыс / арна: | 15 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 2.7V ~ 12V, ±1.35V ~ 6V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| LTC6268HS8#PBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 1203 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PM1012GP | OPERATIONAL AMPLIFIER | 36947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX44284FAWT+T | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 6WLP | 8193 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TS272CDT | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMV321Q3M5/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 1839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ACPL-7900-300E | IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8DIPGW | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMV321IST5X | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TSOT5 | 1694 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP6292IDDFR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT SOT23-8 | 29779811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJM3403AD | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP617T-I/SN | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 3732 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM6211MF | OP AMP, 1 FUNC, 2500UV OFFSET-MA | 60941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP6474-E/ST | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX409ACPA | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8DIP | 3670 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10967 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.42400 | $4.424 |
| 2500 | $4.36745 | $10918.625 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.