Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TLV2342IPW |
| LIXINC Part # | TLV2342IPW |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | TLV2342 DUAL LINCMOS LOW-VOLTAGE |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TLV2342IPW ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TLV2342IPW |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | LinCMOS™ |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| күшейткіш түрі: | CMOS |
| тізбектер саны: | 2 |
| шығыс түрі: | - |
| айналу жылдамдығы: | 3.6V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 1.7 MHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 0.6 pA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 1.1 mV |
| ток – жабдықтау: | 1.4mA (x2 Channels) |
| ток - шығыс / арна: | 30 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 2V ~ 8V, ±1V ~ 4V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-TSSOP |
| AD8010ARZ-16-REEL7 | IC CFA 1 CIRCUIT 16SOIC | 5234 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV2461CDR | TLV2461 SINGLE, LOW POWER, RAIL- | 9006 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8130ARMZ-REEL7 | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA345UAG4 | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8SOIC | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8063ARTZ-REEL | IC VOLT FEEDBACK 1CIRC SOT23-6 | 1515 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV9054IRTER | IC CMOS 1 CIRCUIT 16WQFN | 26599979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6257CMS#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16MSOP | 1929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KA4558STU | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 9SIP | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC1458DT | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO | 8286 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADA4084-2ARMZ-R7 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP | 19725 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA4703EA/2K5 | OPA4703 QUAD 12V, 1MHZ, RAIL-TO- | 24840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA4353UA | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 1107 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6088HDHC#PBF | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16DFN | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 14881 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.18000 | $2.18 |
| 300 | $2.18000 | $654 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.