Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| LIXINC Part # | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 16LFCSP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ADA4927-1YCPZ-R2 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ADA4927-1YCPZ-R2 |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| күшейткіш түрі: | Current Feedback |
| тізбектер саны: | 1 |
| шығыс түрі: | Differential |
| айналу жылдамдығы: | 5000V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | - |
| -3дб өткізу қабілеті: | 2.3 GHz |
| ток - кіріс ауытқуы: | 500 nA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 300 µV |
| ток – жабдықтау: | 20mA |
| ток - шығыс / арна: | 65 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 4.5V ~ 11V, ±2.25V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-LFCSP-VQ (3x3) |
| LM324NE3 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP | 4090 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL28117FUBZ-T7A | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8MSOP | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM2904FVJ-E2 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP | 3487 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA2316SIDGSR | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10VSSOP | 3300 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4243EUB+T | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10UMAX | 3409 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV2472CP | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 3128771 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP6V92T-E/MS | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8MSOP | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LPV321IDCKR | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT SC70-5 | 36853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLE2064ID | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 1276 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA2835ID | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 2206 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4354ESD | IC VOLTAGE FEEDBACK 4CIRC 14SOIC | 5098 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| THS4042CDR | IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC | 2661 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA2156ID | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 8775669 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10921 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.86000 | $11.86 |
| 250 | $8.55311 | $2138.2775 |
| 500 | $7.79841 | $3899.205 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.