Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AD8655ARZ |
| LIXINC Part # | AD8655ARZ |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AD8655ARZ ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AD8655ARZ |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | DigiTrim® |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| күшейткіш түрі: | General Purpose |
| тізбектер саны: | 1 |
| шығыс түрі: | Rail-to-Rail |
| айналу жылдамдығы: | 11V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 28 MHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 1 pA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 50 µV |
| ток – жабдықтау: | 3.7mA |
| ток - шығыс / арна: | 220 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 2.7V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| LMP7702MM | OP AMP, 2 FUNC, 220UV OFFSET-MAX | 6531 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCV33202DMR2G | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MICRO | 6613 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJU7031D# | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8220ARMZ | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8MSOP | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL28433FVZ-T7A | IC OPAMP ZER-DRIFT 4CIRC 14TSSOP | 1173 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| THS3122CDR | IC CFA 2 CIRCUIT 8SOIC | 7845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| INA185A3IDRLR | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT563 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL2125CS | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 2818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NCV5230DR2G | OPERATIONAL AMPLIFIER | 6220 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2053CDD#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8DFN | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMV321IDBVT | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 13704071 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMV358IDRQ1 | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 43366 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV9042SIRUGR | 1.2V ULTRA-LOW VOLTAGE, 350KHZ-P | 3877 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11156 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.72000 | $2.72 |
| 98 | $2.30699 | $226.08502 |
| 196 | $1.96558 | $385.25368 |
| 588 | $1.61491 | $949.56708 |
| 1078 | $1.33807 | $1442.43946 |
| 2548 | $1.24578 | $3174.24744 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.