Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AD8602ARZ-REEL |
| LIXINC Part # | AD8602ARZ-REEL |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AD8602ARZ-REEL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AD8602ARZ-REEL |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | DigiTrim® |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| күшейткіш түрі: | CMOS |
| тізбектер саны: | 2 |
| шығыс түрі: | Rail-to-Rail |
| айналу жылдамдығы: | 6V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 8.4 MHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 0.2 pA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 80 µV |
| ток – жабдықтау: | 750µA (x2 Channels) |
| ток - шығыс / арна: | 50 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 2.7V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| OPA2614IDG4 | IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8SOIC | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMP7708MMX/NOPB | LMP7708 PRECISION, CMOS INPUT, R | 16683 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA2251UA/2K5 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ICL7612BCPAZ | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8DIP | 2986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4323EUT-T | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 8392 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8591ARTZ-REEL7 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6 | 9886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV4113CDGQR | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 10MSOP-PWR | 8348 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TSZ181IQ1T | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 6DFN | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8033AKS-REEL7 | IC VOLTAGE FEEDBACK 1CIRC SC70-5 | 4808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1052CN#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 14DIP | 1066 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL28208FBZ-T13 | OPERATIONAL AMPLIFIER, 2 FUNC, 3 | 38358 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM2904AVQDRG4 | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC | 5089 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4486ASA | IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC | 2290 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11724 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.63000 | $2.63 |
| 2500 | $1.21461 | $3036.525 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.