Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LTC6253IMS#TRPBF |
| LIXINC Part # | LTC6253IMS#TRPBF |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LTC6253IMS#TRPBF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LTC6253IMS#TRPBF |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| күшейткіш түрі: | General Purpose |
| тізбектер саны: | 2 |
| шығыс түрі: | Rail-to-Rail |
| айналу жылдамдығы: | 280V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 720 MHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | 400 MHz |
| ток - кіріс ауытқуы: | 1.4 µA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 100 µV |
| ток – жабдықтау: | 4.25mA (x2 Channels) |
| ток - шығыс / арна: | 100 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 2.5V ~ 5.25V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-MSOP |
| AD817ANZ | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP | 1407 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1217CN8#PBF | IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 8DIP | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8208WHRMZ | OPERATIONAL AMPLIFIER, 4000UV OF | 2513 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| INA210BIRSWT | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT 10UQFN | 1349 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| THS4082ID | THS4082 175-MHZ LOW-POWER VOLTAG | 3950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LP324DR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC | 5450 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM73307MMX/NOPB | DUAL PRECISION, 17 MHZ, LOW NOIS | 11303 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| THS3215IRGVR | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 16VQFN | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 5962-9566601QPA | TLV2252M LOW VOLTAGE RAIL-TO-RAI | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6363IMS8-1#PBF | IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP | 2006 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6262HMS#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10MSOP | 1502 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJM2122D# | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMR324F-GE2 | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOP | 3355 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10977 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.02000 | $4.02 |
| 2500 | $4.02000 | $10050 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.