Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LMV324QPWRE4 |
| LIXINC Part # | LMV324QPWRE4 |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LMV324QPWRE4 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LMV324QPWRE4 |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| күшейткіш түрі: | General Purpose |
| тізбектер саны: | 4 |
| шығыс түрі: | Rail-to-Rail |
| айналу жылдамдығы: | 1V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | 1 MHz |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| ток - кіріс ауытқуы: | 15 nA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 1.7 mV |
| ток – жабдықтау: | 410µA (x4 Channels) |
| ток - шығыс / арна: | 40 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 2.7V ~ 5.5V, ±1.35V ~ 2.75V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-TSSOP |
| MCP655T-E/MF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 10DFN | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLC2272MD | TLC2272M RAIL-TO-RAIL LOW NOISE | 5606 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLE2072CDR | IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC | 26459 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC6241IDD#PBF | IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DFN | 1732 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1812IS5#TRPBF | IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT TSOT23-5 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EL5101IW-T7A | IC VOLT FEEDBACK 1CIRC SOT23-5 | 69974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LPV321M5/NOPB | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 14382 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD713KNZ | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14DIP | 1488 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA2705EA/250 | OPA2705 12V, LOW COST, RAIL-TO-R | 6335 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4230AXK+T | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5 | 11133 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8513ARZ | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 1643 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT1224CS8#TRPBF | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO | 3237 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2051HVCMS10#PBF | IC OPAMP ZERO-DRIFT 2CIRC 10MSOP | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10939 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39078 | $0.39078 |
| 2000 | $0.38581 | $771.62 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.