Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PGA204BP |
| LIXINC Part # | PGA204BP |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Сипаттама | IC INST AMP 1 CIRCUIT 16DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PGA204BP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PGA204BP |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - аспаптар, операциялық күшейткіштер, буферлік күшейткіштер |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| күшейткіш түрі: | Instrumentation |
| тізбектер саны: | 1 |
| шығыс түрі: | - |
| айналу жылдамдығы: | 0.7V/µs |
| өткізу қабілеттілігі өнімін алу: | - |
| -3дб өткізу қабілеті: | 1 MHz |
| ток - кіріс ауытқуы: | 500 pA |
| кернеу – кіріс ауытқуы: | 10 µV |
| ток – жабдықтау: | 5.2mA |
| ток - шығыс / арна: | 23 mA |
| кернеу - қоректендіру, бір/қос (±): | 9V ~ 36V, ±4.5V ~ 18V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-PDIP |
| PGA103U | IC OPAMP PGA 1 CIRCUIT 8SOIC | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA651U | IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TL054AID | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC | 2146340 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LMP2015MF/NOPB | IC GP OPAMP 1 CIRCUIT SOT23-5 | 7292 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OPA192QDGKRQ1 | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP | 2862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJU7024M | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DMP | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S-89430BCFM-H4CTFU | IC CMOS 2 CIRCUIT 8TMSOP | 4675 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8684ARUZ-REEL | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14TSSOP | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLV2455IDR | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SOIC | 1991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJM8512BE-TE1 | IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8EMP | 2944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADA4310-1ARHZ-RL | OPERATIONAL AMPLIFIER, 2 FUNC, C | 156822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD712KR-REEL7 | IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| INA215BIDCKT | IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SC70-6 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11295 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $22.24000 | $22.24 |
| 10 | $20.43452 | $204.3452 |
| 25 | $19.58815 | $489.70375 |
| 100 | $17.25862 | $1725.862 |
| 500 | $15.35276 | $7676.38 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.