Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TPA311DGNR |
| LIXINC Part # | TPA311DGNR |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › сызықтық - күшейткіштер - дыбыс |
| Сипаттама | IC AMP CLASS AB MONO 700MW 8MSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TPA311DGNR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TPA311DGNR |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | сызықтық - күшейткіштер - дыбыс |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Class AB |
| шығыс түрі: | 1-Channel (Mono) |
| максималды шығыс қуаты x арналар @ жүктеме: | 700mW x 1 @ 8Ohm |
| кернеу – қоректендіру: | 2.5V ~ 5.5V |
| Ерекше өзгешеліктері: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-MSOP-PowerPad |
| қаптама / қорап: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| LM4667ITL | AUDIO AMPLIFIER, 1.3W, 1 CHANNEL | 1744 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PAM8902HZER | IC AMP CLASS D MONO 16CSP | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPA3101D2RGZR | TPA3101 - 10W STEREO CLASS-D AUD | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX9700DETB+T | IC AMP CLASS D MONO 1.6W 10TDFN | 10947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPA3110D2QPWPRQ1 | TPA3110D2-Q1 AUTOMOTIVE 15W FILT | 3894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM4924MM/NOPB | LM4924 2 CELL BATTERY, 40MW PER | 2853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TPA731DR | TPA731 700-MW MONO, DIFFERENTIAL | 49490 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D2-41051-QR-TK | IC AMP CLASS D STEREO 48QFN | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TAS5142DKDR | IC AMP CLASS D STER 100W 36HSSOP | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PAM8009KGR | IC AMP D/AB STER 3W U-QFN4040-20 | 1196 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM48860TLX/NOPB | LM48860 GROUND-REFERENCED, ULTRA | 107861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CS4525-CNZR | AUDIO AMPLIFIER WITH ADC | 4870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX9720AEBE+ | STEREO HEADPHONE AMPLIFIER | 11334 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11824 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.33000 | $1.33 |
| 2500 | $0.53340 | $1333.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.