Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ISD5008ZIR |
| LIXINC Part # | ISD5008ZIR |
| Өндіруші | Nuvoton Technology Corporation America |
| Санат | интегралдық схемалар › интерфейс - дауысты жазу және ойнату |
| Сипаттама | IC VOICE REC/PLAY 8MIN 20CSP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ISD5008ZIR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ISD5008ZIR |
| Бренд: | Nuvoton Technology Corporation America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | интерфейс - дауысты жазу және ойнату |
| Өндіруші: | Nuvoton Technology Corporation America |
| сериясы: | ChipCorder® |
| пакет: | - |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| интерфейс: | SPI |
| кіріс сигналы: | Analog - Single Ended, Microphone |
| шығыс сигналы: | Analog - Single Ended, Analog Differential, PWM Speaker Output |
| іріктеу жиілігі: | 4 ~ 8kHz |
| ұзақтығы: | 4 ~ 8 Min |
| сүзгі өткізу жолағы: | 1.7 ~ 3.4kHz |
| хабар алмасу: | Multiple |
| осциллятор түрі: | Internal/External |
| Ерекше өзгешеліктері: | Auto Mute, Automatic Gain Control, Volume Control |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| кернеу – қоректендіру: | 2.7 V ~ 3.3 V |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | CSP-20 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-CSP |
| ISD9361VRI | IC VOICE REC/PLAY LQFP | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISD91361VRI | IC SOC AUDIO CHIPCORDER LQFP | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10997 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.