Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | DS08MB200TSQX/NOPB |
| LIXINC Part # | DS08MB200TSQX/NOPB |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › интерфейс – сигнал буферлері, қайталағыштар, бөлгіштер |
| Сипаттама | IC MULTIPLEXER LVDS 4CH 48WQFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | DS08MB200TSQX/NOPB ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | DS08MB200TSQX/NOPB |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | интерфейс – сигнал буферлері, қайталағыштар, бөлгіштер |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Buffer, Multiplexer |
| қолданбалар: | LVDS |
| енгізу: | BLVDS, CML, LVDS, LVPECL |
| шығару: | LVDS |
| деректер жылдамдығы (максимум): | 800Mbps |
| арналар саны: | 4 x 1:2, 2:1 |
| кешіктіру уақыты: | 1.0ns |
| сигналды кондициялау: | - |
| сыйымдылық - кіріс: | 3.5 pF |
| кернеу – қоректендіру: | 3V ~ 3.6V |
| ток – жабдықтау: | 225mA |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 48-WQFN (7x7) |
| PI2EQX5904NJEX | IC REDRIVER PCIE 4CH 100LBGA | 3749 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PCA9515ADP,118 | IC REDRIVER I2C 1CH 8TSSOP | 13404 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SCAN90004TVS/NOPB | IC REDRIVER LVDS 4CH 48TQFP | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC4300A-3IMS8#TRPBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC4304IDD#TRPBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 10DFN | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS80PCI810NJYR | IC REDRIVER PCIE 8CHAN 54WQFN | 8026 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL33003IRT2Z-T | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8TDFN | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PCA9511AD,118 | IC BUFFER I2C/SMBUS HOTSWAP 8SO | 4548 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SY89306VMG-TR | 3.3V/5V 2.5GHZ PECL/ECL DIFFEREN | 20878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PI2EQX6812ZHEX | IC REDRIVER 6.5GBPS 4CHAN 42TQFN | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN65LVCP1414RLJR | SN65LVCP1414 14.2-GBPS QUAD CHAN | 18847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC4300-2IMS8#PBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP | 1199 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL88694IH5-TK | SMBUS/ I2C BUS ACCELERATOR | 1798 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10848 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.59370 | $3.5937 |
| 2500 | $3.46060 | $8651.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.