Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SN65LVPE502ARGER |
| LIXINC Part # | SN65LVPE502ARGER |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › интерфейс – сигнал буферлері, қайталағыштар, бөлгіштер |
| Сипаттама | IC REDRIVER USB 3.0 2CH 24VQFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SN65LVPE502ARGER ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SN65LVPE502ARGER |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | интерфейс – сигнал буферлері, қайталағыштар, бөлгіштер |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Not For New Designs |
| түрі: | Buffer, ReDriver |
| қолданбалар: | USB 3.0 |
| енгізу: | CML |
| шығару: | VML |
| деректер жылдамдығы (максимум): | 5Gbps |
| арналар саны: | 2 |
| кешіктіру уақыты: | 305ps |
| сигналды кондициялау: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| сыйымдылық - кіріс: | 1.25 pF |
| кернеу – қоректендіру: | 3V ~ 3.6V |
| ток – жабдықтау: | 100mA |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 24-VQFN (4x4) |
| PI3EQX8904ZHEX | IC REDRIVER 4CHAN 8GBPS 42TQFN | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN65LVDS100DRG4 | IC REDRIVER 1CH 2GBPS 8SOIC | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS160PR410RNQT | 16G PCIE-4 REDRIVER | 1583 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC4315CMS#TRPBF | IC ACCELERATR I2C HOTSWAP 12MSOP | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN65LVDS20DRFR | SN65LVDS20 4-GBPS PECL TO LVDS T | 5890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| P82B715P | IC REDRIVER I2C 1CH 8DIP | 1069 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PI2EQX6814NJE | IC REDRIVER SAS/SATA 8CH 100LBGA | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| P82B96PWG4 | P82B96 DUAL BIDIRECTIONAL BUS BU | 1084 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC4303CDD#TRPBF | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8DFN | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN65LVDS17DRFR | SN65LVDS17 2.5-V/3.3-V OSCILLATO | 9808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS80PCI810NJYT | IC REDRIVER PCIE 8CHAN 54WQFN | 1638 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS90LV001TLD-NS | DS90LV001 800-MBPS LVDS BUFFER | 4834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4950CTO+ | IC REDRIVER PCIE 4CH 42TQFN | 1116 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10941 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.06000 | $5.06 |
| 3000 | $2.39666 | $7189.98 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.