Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LTC2863IS8-1#TRPBF |
| LIXINC Part # | LTC2863IS8-1#TRPBF |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | интегралдық схемалар › интерфейс – драйверлер, қабылдағыштар, қабылдағыштар |
| Сипаттама | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SO |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LTC2863IS8-1#TRPBF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LTC2863IS8-1#TRPBF |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | интерфейс – драйверлер, қабылдағыштар, қабылдағыштар |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Transceiver |
| хаттама: | RS422, RS485 |
| драйверлер/қабылдағыштар саны: | 1/1 |
| дуплексті: | Full |
| қабылдағыш гистерезисі: | 150 mV |
| деректер жылдамдығы: | 20Mbps |
| кернеу – қоректендіру: | 3V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SO |
| LT1739CFE#TRPBF | IC DRIVER 2/0 20TSSOP | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN65HVD1792D | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC | 7568624 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX207CNG | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 24DIP | 1311 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL4270EIRZ-T | IC TRANSCEIVER FULL 3/3 32QFN | 13782 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 54F547DM | DECODER/DRIVER | 1469 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADM3068EARZ-R7 | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2856IDD-1#PBF | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8DFN | 1101 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TJR1441DT/0Z | IC CAN BASIC TXRX SO8 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KSZ9021GN | IC TRANSCEIVER FULL 8/8 64QFN | 1573 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TRS232ECPWR | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16TSSOP | 1409 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| GD65232N | IC TRANSCEIVER FULL 3/5 20DIP | 3831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CLC006BMX/NOPB | IC DRIVER 1/0 8SOIC | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLK2201ARCPR | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 64HVQFP | 19812 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12354 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.47000 | $4.47 |
| 2500 | $3.61635 | $9040.875 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.