Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SN75154D |
| LIXINC Part # | SN75154D |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › интерфейс – драйверлер, қабылдағыштар, қабылдағыштар |
| Сипаттама | IC RECEIVER 0/4 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SN75154D ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SN75154D |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | интерфейс – драйверлер, қабылдағыштар, қабылдағыштар |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Receiver |
| хаттама: | RS232 |
| драйверлер/қабылдағыштар саны: | 0/4 |
| дуплексті: | - |
| қабылдағыш гистерезисі: | 3.3 V |
| деректер жылдамдығы: | - |
| кернеу – қоректендіру: | 4.5V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SOIC |
| DS91C176TMA-NS | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 1569 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD241JR | MULTIPLE LINE DRIVERS/RECEIVERS | 53360 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UJA1168ATK/0Z | IC TRANSCEIVER 1/1 14HVSON | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT3669EUFD#PBF | IC TRANSCEIVER 1/1 28QFN | 1015 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XR3082XIDTR-F | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX3455EETE | ESD PROTECTED USB TRANSCVR | 3043 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2856HMS8-1#PBF | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8MSOP | 2268 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HIN232IB | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC | 10343 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STOTG04EQTR | IC TRANSCEIVER 1/1 24QFN | 2144 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HIN202CBN | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC | 5414 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DM2502CN | SERIAL IN PARALLEL OUT, TTL/H/L | 1255 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74ABT541ADW | BUFFER/LINE DRIVER 8-CH NON-INVE | 3684 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2862IS8-2#PBF | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SO | 2013 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 60104 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.80000 | $0.8 |
| 10 | $0.71849 | $7.1849 |
| 40 | $0.67799 | $27.1196 |
| 120 | $0.57765 | $69.318 |
| 520 | $0.47459 | $246.7868 |
| 1000 | $0.39323 | $393.23 |
| 2520 | $0.36611 | $922.5972 |
| 5000 | $0.35255 | $1762.75 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.