Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TRS3222IDBR |
| LIXINC Part # | TRS3222IDBR |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › интерфейс – драйверлер, қабылдағыштар, қабылдағыштар |
| Сипаттама | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20SSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TRS3222IDBR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TRS3222IDBR |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | интерфейс – драйверлер, қабылдағыштар, қабылдағыштар |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| түрі: | Transceiver |
| хаттама: | RS232 |
| драйверлер/қабылдағыштар саны: | 2/2 |
| дуплексті: | Full |
| қабылдағыш гистерезисі: | 300 mV |
| деректер жылдамдығы: | 250kbps |
| кернеу – қоректендіру: | 3V ~ 5.5V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-SSOP |
| AD7306JN | IC TRANSCEIVER FULL 3/3 24DIP | 4202 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS90LV028ATMX | LINE RECEIVER, 2 FUNC, 2 RCVR, C | 8195 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 54LS156DMQB | DECODER/DRIVER | 2076 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN65LBC179QD | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC | 2104 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PEB2096HV2.1 | OCTAT-P OCTAL TRANSCEICER | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX207EEAG+ | IC TRANSCEIVER FULL 5/3 24SSOP | 245333 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN75117P | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8DIP | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX14827AAWA+T | IC TRANSCEIVER 2/2 25WLP | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN75LVDS387DGGR | IC DRIVER 16/0 64TSSOP | 18896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HIN207CP | RS-232 TRANSMITTER/RECIEVER | 22000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN75C1154DW | IC TRANSCEIVER FULL 4/4 20SOIC | 1080 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX202ECWE+ | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC | 1123 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADM241LARZ | IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SOIC | 1098 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12814 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.72000 | $1.72 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.