Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LAN91C96I-MS |
| LIXINC Part # | LAN91C96I-MS |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › интерфейс – контроллерлер |
| Сипаттама | IC CONTROLLER ETHERNET 100QFP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LAN91C96I-MS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LAN91C96I-MS |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | интерфейс – контроллерлер |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| хаттама: | Ethernet |
| функциясы: | Controller |
| интерфейс: | Parallel |
| стандарттар: | 10 Base-T PHY |
| кернеу – қоректендіру: | 3.3V |
| ток – жабдықтау: | 50mA |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| қаптама / қорап: | 100-BQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 100-QFP (14x20) |
| BD93W21F-E2 | BD93W21F IS A USB TYPE-C POWER D | 3414 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CYWB0226ABSX-FDXIT | MPU CIRCUIT, CMOS, PBGA81 | 2942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TUSB8043RGCT | IC USB HUB CONTROLLER 64VQFN | 1067 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PCI4520ZHK | BUS CONTROLLER PBGA257 | 1750 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LAN91C111-NE | 10/100 ETHERNET MAC PHY | 7404 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KSZ8852HLEYA | IC ETHERNET CTLR 2PORT PCI 64LQF | 1046 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PCI6420GHK | PCMCIA BUS CONTROLLER, PBGA288 | 45926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TSB14AA1TPFB | SERIAL I/O CONTROLLER | 15856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| USB7206-I/KDX | USB3.1 GEN2 HUB_NO PD_NO TYPE C | 1133 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ENC28J60T-I/SO | IC ETHERNET CTRLR W/SPI 28-SOIC | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 88LX5153A0-BUU2C000 | IC G.HN CONTROLLER RGMII/SGMII | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX3140EEI+T | IC UART W/RS485 28-QSOP | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY7C65621-56LTXI | USB BUS CONTROLLER, CMOS | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10841 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19.34000 | $19.34 |
| 25 | $16.11417 | $402.85425 |
| 100 | $14.65042 | $1465.042 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.