Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MAX4533CPP |
| LIXINC Part # | MAX4533CPP |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › интерфейс – аналогтық ажыратқыштар, мультиплексорлар, демультиплексорлар |
| Сипаттама | SPDT ANALOG SWITCH |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MAX4533CPP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MAX4533CPP |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | интерфейс – аналогтық ажыратқыштар, мультиплексорлар, демультиплексорлар |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| коммутатор тізбегі: | SPDT |
| мультиплексор/демультиплексор тізбегі: | 2:1 |
| тізбектер саны: | 4 |
| күйдегі кедергі (макс): | 175Ohm |
| арнадан арнаға сәйкестік (δron): | 1Ohm |
| кернеу - қоректену, жалғыз (v+): | 9V ~ 36V |
| кернеу - қоректендіру, қос (v±): | ±4.5V ~ 18V |
| ауысу уақыты (тонна, тофф) (макс): | 250ns, 150ns |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| заряд инъекциясы: | 1.5pC |
| арна сыйымдылығы (cs(өшірулі), cd(өшірулі)): | 5pF |
| ток - ағып кету (өшірілген) (макс): | 20nA |
| өзара сөйлесу: | -66dB @ 1MHz |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-PDIP |
| 74HCT4053PW,118 | IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16TSSOP | 5757 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADG608TRUZ-REEL | IC MULTIPLEXER 8X1 16TSSOP | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADG5412FBCPZ-RL7 | IC SWITCH QUAD SPST BID 16LFCSP | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL8499IV | SPDT, 4 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS | 2919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4644EUA+T | IC SWITCH SPDT 8UMAX | 43387 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD8180AR | VIDEO MUX,2 CHANNEL, BIPOLAR | 110522 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADG406BP | 16 CH.MULTIPLEXER - I.C. | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX14753EUE+ | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16TSSOP | 11472292 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| QS4A215Q1G8 | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 48QVSOP | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DG445ETE+ | DG445 IMPROVED, QUAD, SPST ANALO | 3165 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX361CPE+ | IC SWITCH QUAD SPST 16DIP | 294139 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4613CUE+T | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LF13201MX | SPST, 4 FUNC, BIMOS | 3989 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10905 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.89000 | $2.89 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.