Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ADG409BN |
| LIXINC Part # | ADG409BN |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › интерфейс – аналогтық ажыратқыштар, мультиплексорлар, демультиплексорлар |
| Сипаттама | 4-CH, DIFFERENTIAL MULTIPLEXER |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ADG409BN ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ADG409BN |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | интерфейс – аналогтық ажыратқыштар, мультиплексорлар, демультиплексорлар |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| коммутатор тізбегі: | SP4T |
| мультиплексор/демультиплексор тізбегі: | 4:1 |
| тізбектер саны: | 2 |
| күйдегі кедергі (макс): | 100Ohm |
| арнадан арнаға сәйкестік (δron): | 15Ohm (Max) |
| кернеу - қоректену, жалғыз (v+): | 12V |
| кернеу - қоректендіру, қос (v±): | ±15V |
| ауысу уақыты (тонна, тофф) (макс): | - |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| заряд инъекциясы: | 20pC |
| арна сыйымдылығы (cs(өшірулі), cd(өшірулі)): | 11pF, 20pF |
| ток - ағып кету (өшірілген) (макс): | 500pA |
| өзара сөйлесу: | -85dB @ 100kHz |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-PDIP |
| DG384ACJ | GENERAL PURPOSE ANALOG SWITCH | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CD74HC4016E | IC SWITCH QUAD 14DIP | 2227 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL54063IRTZ-T | IC SWITCH SPDT DUAL 10TDFN | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LVC1G3157DBVR | IC SWITCH SPDT SOT23-6 | 35329 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LV4053ATPWREP | IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16TSSOP | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NJU4052BM | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16DMP | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| QS4A101QG | IC SWITCH QUAD SPST 16QSOP | 1835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4551ESE | QUAD SPST ANALOG SWITCH | 2636 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DG441BDJ-E3 | IC SWITCH QUAD SPST 16DIP | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DG301ABA | CMOS ANALOG SWITCH | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PI3USB4000D | USB2 SWITCH,U-QFN1520-10,T&R,3K | 3814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SN74LV4051ADBR | IC MUX/DEMUX 8X1 16SSOP | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX385CSE+ | IC SWITCH DUAL DPST 16SOIC | 3514 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 19385 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.93000 | $4.93 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.