Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ISL84543IB |
| LIXINC Part # | ISL84543IB |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › интерфейс – аналогтық ажыратқыштар, мультиплексорлар, демультиплексорлар |
| Сипаттама | SPST ANALOG SWITCH, 2 FUNC, 1 CH |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ISL84543IB ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ISL84543IB |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | интерфейс – аналогтық ажыратқыштар, мультиплексорлар, демультиплексорлар |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| коммутатор тізбегі: | SPST - NO/NC |
| мультиплексор/демультиплексор тізбегі: | 1:1 |
| тізбектер саны: | 2 |
| күйдегі кедергі (макс): | 60Ohm |
| арнадан арнаға сәйкестік (δron): | 800mOhm |
| кернеу - қоректену, жалғыз (v+): | 2.7V ~ 12V |
| кернеу - қоректендіру, қос (v±): | - |
| ауысу уақыты (тонна, тофф) (макс): | 100ns, 75ns |
| -3дб өткізу қабілеті: | - |
| заряд инъекциясы: | 1pC |
| арна сыйымдылығы (cs(өшірулі), cd(өшірулі)): | 8pF, 8pF |
| ток - ағып кету (өшірілген) (макс): | 100pA |
| өзара сөйлесу: | -90dB @ 1MHz |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SOIC |
| ADG836LYRMZ | IC SWITCH DUAL SPDT 10MSOP | 2595 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 74LVC1G384GV-Q100H | IC BILATERAL SWITCH 5TSOP | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADG802BRTZ-REEL7 | IC SWITCH SPST SOT23-6 | 3802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4597DBVR | MAX4597 SINGLE-CHANNEL 10-OHM SP | 45972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ISL54051IRUZ-T | SPST, 1 CHANNEL, CMOS, PDSO6 | 2612 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TS5A23167DCURG4 | 5V ANALOG SWITCH | 48891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX4712EUE | QUAD SPST ANALOG SWITCH | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DG412DJ | SPST, 4 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS | 1588 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADG5412FTRUZ-EP-R7 | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADG739BRUZ-REEL7 | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16TSSOP | 1594 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADG784BCPZ | IC MUX/DEMUX QUAD 2X1 20LFCSP | 1335 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1393IS#PBF | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NLAS4066DTR2G | IC SWITCH DUAL SPST 16TSSOP | 23491 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11340 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36000 | $0.36 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.