Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 1SX210HN3F43E2VG |
| LIXINC Part # | 1SX210HN3F43E2VG |
| Өндіруші | Intel |
| Санат | интегралдық схемалар › ендірілген - чиптегі жүйе (soc) |
| Сипаттама | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 1SX210HN3F43E2VG ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 1SX210HN3F43E2VG |
| Бренд: | Intel |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | ендірілген - чиптегі жүйе (soc) |
| Өндіруші: | Intel |
| сериясы: | Stratix® 10 SX |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| сәулет: | MCU, FPGA |
| негізгі процессор: | Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™ |
| жарқыл өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 256KB |
| перифериялық құрылғылар: | DMA, WDT |
| байланыс: | EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| жылдамдық: | 1.5GHz |
| негізгі атрибуттар: | FPGA - 2100K Logic Elements |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 100°C (TJ) |
| қаптама / қорап: | 1760-BBGA, FCBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1760-FBGA (42.5x42.5) |
| 5ASXBB3D4F35C5G | IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 1152FBGA | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 1SX210HU3F50I3VG | IC FPGA STRATIX 10 2397FBGA | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 1SX250HN2F43I1VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| A2F500M3G-1CS288 | IC SOC CORTEX-M3 100MHZ 288CSP | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XCZU19EG-2FFVE1924I | IC SOC CORTEX-A53 1924FCBGA | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 1SX280HU2F50I2LG | IC FPGA STRATIX 10 2397FBGA | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 5ASXBB5D4F31C5G | IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 896FBGA | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 1SX250HN1F43E2VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 1SX280HN1F43E2VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 1SX280LU3F50E2LG | IC SOC CORTEX-A53 1.5GHZ 2397BGA | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 1SX280HN3F43E2LGS3 | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 1SX210HN1F43E2VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XCZU19EG-L2FFVB1517E | IC SOC CORTEX-A53 1517FCBGA | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10967 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19491.00000 | $19491 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.