Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ATSAMA5D41B-CUR |
| LIXINC Part # | ATSAMA5D41B-CUR |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › ендірілген – микропроцессорлар |
| Сипаттама | BGA GREEN, IND TEMP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ATSAMA5D41B-CUR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ATSAMA5D41B-CUR |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | ендірілген – микропроцессорлар |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | SAMA5D4 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | ARM® Cortex®-A5 |
| өзектер саны/шинасы ені: | 1 Core, 32-Bit |
| жылдамдық: | 600MHz |
| co-processors/dsp: | Multimedia; NEON™ SIMD |
| RAM контроллері: | LPDDR, LPDDR2, DDR2 |
| графикалық жеделдету: | Yes |
| дисплей және интерфейс контроллері: | LCD, Touchscreen |
| ethernet: | 10/100Mbps (1) |
| сата: | - |
| USB флеш: | USB 2.0 (3) |
| кернеу - енгізу/шығару: | 1.2V, 1.8V, 3.3V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| қауіпсіздік мүмкіндіктері: | AES, SHA, TDES, TRNG |
| қаптама / қорап: | 289-LFBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 289-LFBGA (14x14) |
| MPC8247VRTMFA | POWERQUICC 32 BIT POWER ARCHITEC | 4343 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCIMX6U1AVM10AC | I.MX 6 SERIES 64-BIT MPU DUAL A | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC8641VJ1000NE | IC MPU E600 SGL CORE 994FCCBGA | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AM3356BZCZA60 | IC MPU SITARA 600MHZ 324NFBGA | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STM32MP153AAA3T | MPU WITH ARM DUAL CORTEX-A7 650 | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OMAPL138BZWTA3R | IC MPU OMAP-L1X 375MHZ 361NFBGA | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Z8018010FEG | IC MPU Z180 10MHZ 80QFP | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XPC860ENCZP50D3 | RISC MICROPROCESSOR, 32 BIT, POW | 10516 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| GCIXP1200GA | IXP NETWORK PROCESSOR, 32 BIT, 1 | 56328 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AM5729BABCX | VAYU PG 2.0 | 1221 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LS2088AXE7TTB | LS2088A XT WE 1800 R1.1 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AM3358BZCZA80 | IC MPU SITARA 800MHZ 324NFBGA | 1116 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCIMX502CVK8B | I.MX50 32-BIT MPU, ARM CORTEX-A8 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11821 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.72000 | $11.72 |
| 1000 | $8.67262 | $8672.62 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.