Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MB89635RPF-G-1443E1 |
| LIXINC Part # | MB89635RPF-G-1443E1 |
| Өндіруші | Cypress Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 8BIT 16KB MROM 64QFP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MB89635RPF-G-1443E1 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MB89635RPF-G-1443E1 |
| Бренд: | Cypress Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Cypress Semiconductor |
| сериясы: | F²MC-8L MB89630R |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| негізгі процессор: | F²MC-8L |
| өзек өлшемі: | 8-Bit |
| жылдамдық: | 10MHz |
| байланыс: | EBI/EMI, Serial I/O, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 53 |
| бағдарлама жады көлемі: | 16KB (16K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | Mask ROM |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 512 x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2.2V ~ 6V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 8x10b |
| осциллятор түрі: | External |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 64-BQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 64-QFP (14x20) |
| UPD76F0193F1A9-JA8-E2-D-A | IC MICROCONTROLLER SMD | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| P89LPC9381FDH,512 | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28TSSOP | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F56217BNFP#V0 | IC BUS DRIVER RECEIVER SOP8 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F56218BNFP#V0 | IC BUS DRIVER RECEIVER SOP8 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F36CAMDFB#V2 | IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100LQFP | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SPC5774KQK0MMY3 | SPC5774KQK0MMY3 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M30291FCTHP#U7A-T | MCU LQFP | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB96F613RBPMC-GS-114E2 | IC AUTO MCU | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB9G711ABPMC-GSK5E1 | IC MM MCU 144LQFP | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| P5CD041XU/T1ALEK2J | P5CD041XU/T1ALEK2J | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TT21100-48LQI36T | IC MCU 32BIT 48QFN | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PBASIC48W/PE | IC MCU BS2PE INTERPR CHIP 48SMD | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TMA448-56LQI44AB | IC MCU TRUETOUCH | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10874 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.