Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | R5F10CMDCLFB#32G |
| LIXINC Part # | R5F10CMDCLFB#32G |
| Өндіруші | Renesas Electronics America |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 16BIT LFQFP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | R5F10CMDCLFB#32G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | R5F10CMDCLFB#32G |
| Бренд: | Renesas Electronics America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Renesas Electronics America |
| сериясы: | RL78/D1x |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | RL78 |
| өзек өлшемі: | 16-Bit |
| жылдамдық: | 24MHz |
| байланыс: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | DMA, Motor Control, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 63 |
| бағдарлама жады көлемі: | 48KB (48K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | 8K x 8 |
| қошқар мөлшері: | 3K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 8x10b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 80-LQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 80-LFQFP (12x12) |
| UPD70F3558M1GMA-GBK-QS-AX | IC MICROCONTROLLER | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90522BPMC1-G-172E1 | IC MICROCONTROLLER 120LQFP | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EFM32TG11B520F128GM32-A | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32QFN | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UPD70F3537F1A-MNM-E2-Q-A | IC MICROCONTROLLER | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB91F524BWEPMC1-GSE2 | IC MICROCONTROLLER | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F10PGDCLFB#35 | IC MCU 16BIT LFQFP | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB9AF116NAPMC-G-JNE2 | IC MM MCU | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB89193PF-G-186-BND-RE1 | IC MCU 8BIT 8KB MROM 28SOP | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB89983PMC-G-219E1 | IC MCU 8BIT 8KB MROM 64LQFP | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TT21401-44LQI33T | IC MCU 32BIT 44QFN | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D338003FPV | IC MCU | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB9AF112NPMC-G-103E1 | IC MCU 32BIT | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UPD703033BYGC-J82-8EU-A | MOSFET N-CH | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10863 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.