Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LM3S300-EGZ25-C2 |
| LIXINC Part # | LM3S300-EGZ25-C2 |
| Өндіруші | Texas Instruments |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48VQFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LM3S300-EGZ25-C2 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LM3S300-EGZ25-C2 |
| Бренд: | Texas Instruments |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Texas Instruments |
| сериясы: | Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Discontinued at Digi-Key |
| негізгі процессор: | ARM® Cortex®-M3 |
| өзек өлшемі: | 32-Bit |
| жылдамдық: | 25MHz |
| байланыс: | I²C, Microwire, SPI, SSI, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 36 |
| бағдарлама жады көлемі: | 16KB (16K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 4K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 3V ~ 3.6V |
| деректерді түрлендіргіштер: | - |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 48-VQFN (7x7) |
| PIC16LCE623-04E/SO | IC MCU 8BIT 896B OTP 18SOIC | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90F342CESPQC-GE2 | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100PQFP | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16LC63-04I/SO | IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F21244SNFP#V2 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 52LQFP | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F562T7BDFK#13 | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R7FS124763A01CFL#AA0 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LFQFP | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M308B8SGP#U5 | IC MCU 16/32BIT ROMLESS 144LFQFP | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DF2145BVFA10V | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| C167CRLMHAKXQLA1 | IC MCU 16BIT ROMLESS 144MQFP | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCF5216CVM66J | IC MCU 32B 512KB FLASH 256MAPBGA | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UPD78F9221MC(T)-5A4-A | IC MCU | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16LF1512-E/MV | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28UQFN | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90347ESPMC-GS-470E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10871 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.