Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MB90347DASPFV-GS-203E1 |
| LIXINC Part # | MB90347DASPFV-GS-203E1 |
| Өндіруші | Cypress Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MB90347DASPFV-GS-203E1 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MB90347DASPFV-GS-203E1 |
| Бренд: | Cypress Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Cypress Semiconductor |
| сериясы: | F²MC-16LX MB90340 |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| негізгі процессор: | F²MC-16LX |
| өзек өлшемі: | 16-Bit |
| жылдамдық: | 24MHz |
| байланыс: | CANbus, EBI/EMI, LINbus, SCI, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | DMA, POR, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 82 |
| бағдарлама жады көлемі: | 128KB (128K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | Mask ROM |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 6K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 3.5V ~ 5.5V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 16x8/10b |
| осциллятор түрі: | External |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 100-LQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 100-LQFP (14x14) |
| MB96F395RSAPMC-G-JNE2 | IC MCU 16BIT 160KB FLASH 100LQFP | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT89S8253-24PI | IC MCU 8BIT 12KB FLASH 40DIP | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16C56T-10E/SO | IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 18SOIC | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| P87LPC764FDH,512 | IC MCU 8BIT 4KB OTP 20TSSOP | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UPD78F1213GA-HAA-AX | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48TQFP | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB96384RSCPMC-GS-116E2 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 120LQFP | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M30281F8HP#U3B | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LFQFP | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT32UC3L032-D3HR | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48TLLGA | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB96385RSCPMC-GS-122E2 | IC MCU 16BIT 160KB MROM 120LQFP | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB95F118NSPMC-G-JNE1 | IC MCU 8BIT 60KB FLASH 52LQFP | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90035PMC-GS-120E1 | IC MCU 120LQFP | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| C8051F983-GM | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20QFN | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB96F615RBPMC-GS-ERE2 | IC MCU 16BIT 160KB FLASH 48LQFP | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10972 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.