Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PIC18F2585-H/SP |
| LIXINC Part # | PIC18F2585-H/SP |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 28SPDIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PIC18F2585-H/SP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PIC18F2585-H/SP |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | PIC® 18F |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | PIC |
| өзек өлшемі: | 8-Bit |
| жылдамдық: | 25MHz |
| байланыс: | CANbus, I²C, SPI, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 25 |
| бағдарлама жады көлемі: | 48KB (24K x 16) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | 1K x 8 |
| қошқар мөлшері: | 3.25K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 4.2V ~ 5.5V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 8x10b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 150°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 28-SPDIP |
| MB96F673AAPMC-GSE2 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64LQFP | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16C926T-I/L | IC MCU 8BIT 14KB OTP 68PLCC | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90457SPMT-GT-124E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 48LQFP | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB95F128MBPMC-G-N9-YE1 | IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100LQFP | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EFM8LB10F16E-A-QSOP24 | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 24QSOP | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EFM32GG11B510F2048IL120-A | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 120BGA | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB89567APFV-GS-249E1 | IC MCU 8BIT 32KB MROM 80LQFP | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F100JFDFA#V0 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 52LQFP | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F10EBDANA#20 | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 32HWQFN | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F101LHAFA#X0 | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 64LQFP | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90497GPMC-G-104-JNE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 64LQFP | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT90LS2343-4PI | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ZGP323HAH4816G | IC MCU 8BIT 16KB OTP 48SSOP | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10987 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.