Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | R5F11EAAASP#X0 |
| LIXINC Part # | R5F11EAAASP#X0 |
| Өндіруші | Renesas Electronics America |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 30LSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | R5F11EAAASP#X0 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | R5F11EAAASP#X0 |
| Бренд: | Renesas Electronics America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Renesas Electronics America |
| сериясы: | RL78/G1G |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Last Time Buy |
| негізгі процессор: | RL78 |
| өзек өлшемі: | 16-Bit |
| жылдамдық: | 24MHz |
| байланыс: | CSI, I²C, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | LVD, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 23 |
| бағдарлама жады көлемі: | 16KB (16K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 1.5K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 8x10b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 30-LSSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 30-LSSOP |
| DF38086RH10V | IC MCU 16BIT 52KB FLASH 80QFP | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16F874T-04I/PT | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC17C44T-33E/PT | IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F104JGGFA#V0 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 52LQFP | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB96F643RBPMC-GSE1 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 100LQFP | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB91248ZPFV-GS-179K5E1 | IC MCU 32BIT 256KB MROM 144LQFP | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90347DASPFV-GS-304E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90587CAPF-GS-170E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ZGP323HAH2832C00TR | IC MCU 8BIT 32KB OTP 28SSOP | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SAF-XC878M-16FFI 5V AA | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S9S08DZ48F1MLF | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 48LQFP | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC18LF2221T-I/ML | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28QFN | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90462PFM-G-326-SNE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 64QFP | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10935 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.