Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | R5F213G5CNNP#U0 |
| LIXINC Part # | R5F213G5CNNP#U0 |
| Өндіруші | Renesas Electronics America |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 16BIT 24KB FLASH 24HWQFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | R5F213G5CNNP#U0 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | R5F213G5CNNP#U0 |
| Бренд: | Renesas Electronics America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Renesas Electronics America |
| сериясы: | R8C/3x/3GC |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | R8C |
| өзек өлшемі: | 16-Bit |
| жылдамдық: | 20MHz |
| байланыс: | I²C, LINbus, SIO, SSU, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | POR, PWM, Voltage Detect, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 19 |
| бағдарлама жады көлемі: | 24KB (24K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 2K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 1.8V ~ 5.5V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 8x10b; D/A 2x8b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 24-HWQFN (4x4) |
| R5F104GADNA#U0 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48WQFN | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90022PF-GS-210E1 | IC MCU 16BIT 100QFP | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC68HC705C8ACP | IC MCU 8BIT 8KB OTP 40DIP | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F101LFDFB#50 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64LQFP | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F566TFFDFP#30 | IC MCU 32BIT 512KB FLSH 100LFQFP | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Z86D991PZ008SC | IC MCU 8BIT 32KB OTP 28DIP | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PK30X128VLQ100 | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 144LQFP | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM3S1J16-IQR50-C0T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16F18325-I/STVAO | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP430F6658IZQWR | IC MCU 16BIT 384KB FLASH 113BGA | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC30F2012T-20I/ML | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28QFN | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90214PF-GT-347-BND-AE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 80PQFP | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F5111JADLF#U0 | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 64FLGA | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10909 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.