Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| LIXINC Part # | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64CSPBGA |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AT89C51CC03UA-7CTUM ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | AT89C CAN |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | 80C51 |
| өзек өлшемі: | 8-Bit |
| жылдамдық: | 40MHz |
| байланыс: | CANbus, SPI, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 36 |
| бағдарлама жады көлемі: | 64KB (64K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | 2K x 8 |
| қошқар мөлшері: | 2.25K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 3V ~ 5.5V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 8x10b |
| осциллятор түрі: | External |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 64-LFBGA, CSPBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 64-CSPBGA (8x8) |
| MB90F020CPMT-GS-9158 | IC MCU 120LQFP | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADUC7126BSTZ126IRL | IC MCU 16/32B 126KB FLASH 80LQFP | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16LF1566T-I/SS | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC18F6525-E/PT | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 64TQFP | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC24EP64MC203-E/M5 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 36VTLA | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP430FR2675TPTR | IC MCU 16BIT 32.5KB FRAM 48LQFP | 1959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STM32G474VET6 | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16F1823-E/ML | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN | 1341 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16C621A-20I/SO | IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC | 1024 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LPC11U14FET48/201, | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48TFBGA | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC908AB32MFUE | MICROCONTROLLER, 8 BIT, HC08/S08 | 1469 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M30620FCNFP#U3 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100QFP | 1048 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SPC56EC74L7C9ECY | IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11359 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.36000 | $8.36 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.