Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | R5F100PHGFB#30 |
| LIXINC Part # | R5F100PHGFB#30 |
| Өндіруші | Renesas Electronics America |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 16BIT 192KB FLSH 100LFQFP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | R5F100PHGFB#30 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | R5F100PHGFB#30 |
| Бренд: | Renesas Electronics America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Renesas Electronics America |
| сериясы: | RL78/G13 |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | RL78 |
| өзек өлшемі: | 16-Bit |
| жылдамдық: | 32MHz |
| байланыс: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 82 |
| бағдарлама жады көлемі: | 192KB (192K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | 8K x 8 |
| қошқар мөлшері: | 16K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2.4V ~ 5.5V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 20x8/10b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 100-LQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 100-LFQFP (14x14) |
| R5F101SHDFB#30 | IC MCU 16BIT 192KB FLSH 128LFQFP | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATMEGA48V-10AU | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP | 3538 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC56F8011VFAE | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 32LQFP | 2241 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY90347ESPMC-GS-756E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC32MZ1025DAL176-V/2J | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16F1455-E/ML | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STM32F756ZGY6TR | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 143CSP | 5879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC33EP64GS805-I/PT | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48TQFP | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F2L35CCNFP#U0 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 52LQFP | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F101MGAFB#50 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80LQFP | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC32MZ2064DAG176T-I/2J | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90423GAVPF-G-320 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| XMC1301T016F0008ABXUMA1 | IC MCU 32BIT 8KB FLASH 16TSSOP | 5058 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10822 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.75000 | $4.75 |
| 225 | $4.75000 | $1068.75 |
| 250 | $4.28660 | $1071.65 |
| 500 | $3.84633 | $1923.165 |
| 1000 | $3.24390 | $3243.9 |
| 2500 | $3.08170 | $7704.25 |
| 5000 | $2.96585 | $14829.25 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.