Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | W77E058A40FL |
| LIXINC Part # | W77E058A40FL |
| Өндіруші | Nuvoton Technology Corporation America |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | W77E058A40FL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | W77E058A40FL |
| Бренд: | Nuvoton Technology Corporation America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Nuvoton Technology Corporation America |
| сериясы: | W77 |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | 8051 |
| өзек өлшемі: | 8-Bit |
| жылдамдық: | 40MHz |
| байланыс: | EBI/EMI, Serial Port |
| перифериялық құрылғылар: | POR, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 36 |
| бағдарлама жады көлемі: | 32KB (32K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 1K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 4.5V ~ 5.5V |
| деректерді түрлендіргіштер: | - |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 44-BQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| DSPIC33CH64MP505T-I/PT | IC MCU 16BIT 88KB FLASH 48TQFP | 2435 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S912ZVHY64F1CLL | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100LQFP | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MK60DN512VMC10 | IC MCU 32B 512KB FLASH 121MAPBGA | 2913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC33FJ256MC510-I/PF | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP | 1172 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HD64F7144FW50 | RISC MCU, 32-BIT | 1138 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Z8F022AQB020EG | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN | 1587 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM3S1162-EQC50-A2 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT91SAM7XC512-CU | IC MCU 16/32BIT 512KB 100TFBGA | 1608 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16F1765T-I/ST | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M30624FGPFP#U9C | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC33FJ64MC710A-I/PT | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC33FJ128MC710AT-I/PF | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC30F3010T-30I/ML | IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44QFN | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10831 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.36604 | $8.36604 |
| 96 | $8.36604 | $803.13984 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.