Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EFM32HG210F64G-B-QFN32R |
| LIXINC Part # | EFM32HG210F64G-B-QFN32R |
| Өндіруші | Silicon Labs |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32QFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EFM32HG210F64G-B-QFN32R ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EFM32HG210F64G-B-QFN32R |
| Бренд: | Silicon Labs |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Silicon Labs |
| сериясы: | Happy Gecko |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Discontinued at Digi-Key |
| негізгі процессор: | ARM® Cortex®-M0+ |
| өзек өлшемі: | 32-Bit |
| жылдамдық: | 25MHz |
| байланыс: | I²C, IrDA, SmartCard, SPI, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 24 |
| бағдарлама жады көлемі: | 64KB (64K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 8K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 1.98V ~ 3.8V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 4x12b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 32-VQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 32-QFN (6x6) |
| PIC18F4682-I/PT | IC MCU 8BIT 80KB FLASH 44TQFP | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F566TFBDFP#10 | IC MCU 32BIT 512KB FLSH 100LFQFP | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F101GCANA#U0 | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48HWQFN | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16F676-E/SL | IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 14SOIC | 1109 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16F18446-I/SS | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20SSOP | 1424 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATMEGA164PA-CUR | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 49VFBGA | 3487 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY8C22213-24SI | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC | 1102 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16C65A-20/L | IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STM32F765IIK7 | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176UBGA | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC18F2450T-I/SO | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC | 1355 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STM32L051T8Y7DTR | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 36WLCSP | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC9S12DT256VPVE | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 112LQFP | 1182 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16LF18424-I/SL | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14SOIC | 1200 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11630 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.61000 | $2.61 |
| 1000 | $1.63014 | $1630.14 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.