Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MB89637PF-GT-699-BND |
| LIXINC Part # | MB89637PF-GT-699-BND |
| Өндіруші | Cypress Semiconductor |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 8BIT 32KB MROM 64QFP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MB89637PF-GT-699-BND ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MB89637PF-GT-699-BND |
| Бренд: | Cypress Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Cypress Semiconductor |
| сериясы: | F²MC-8L MB89630 |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | F²MC-8L |
| өзек өлшемі: | 8-Bit |
| жылдамдық: | 10MHz |
| байланыс: | EBI/EMI, Serial I/O, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 53 |
| бағдарлама жады көлемі: | 32KB (32K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | Mask ROM |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 1K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2.2V ~ 6V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 8x10b |
| осциллятор түрі: | External |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 64-BQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 64-QFP (14x20) |
| PIC32MX220F032DT-V/ML | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44QFN | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Z8F0113SJ005SG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28SOIC | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC30F5016T-30I/PT | IC MCU 16BIT 66KB FLASH 80TQFP | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F1006EASP#10 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 20LSSOP | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC33CH256MP505-E/M4 | IC MCU 16BIT 328KB FLASH 48UQFN | 1197 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP430F6730AIPNR | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 80LQFP | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC32MX320F128LT-80I/BG | IC MCU 32BIT 128KB FLSH 121TFBGA | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC30F2011-20E/SO | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 18SOIC | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP430FG477IPNR | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 80LQFP | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| C8051F930-G-GMR | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 32QFN | 1193 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC33FJ128GP804-E/ML | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44QFN | 1364 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F571MGHDLJ#20 | IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 100TFLGA | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC33EV128GM106T-I/MR | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64VQFN | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10856 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19.55000 | $19.55 |
| 66 | $19.55000 | $1290.3 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.