Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | R5F10RJAGFA#50 |
| LIXINC Part # | R5F10RJAGFA#50 |
| Өндіруші | Renesas Electronics America |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 52LQFP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | R5F10RJAGFA#50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | R5F10RJAGFA#50 |
| Бренд: | Renesas Electronics America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Renesas Electronics America |
| сериясы: | RL78/L12 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | RL78 |
| өзек өлшемі: | 16-Bit |
| жылдамдық: | 24MHz |
| байланыс: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | DMA, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 37 |
| бағдарлама жады көлемі: | 16KB (16K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | 2K x 8 |
| қошқар мөлшері: | 1K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 1.6V ~ 5.5V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 10x8/10b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 52-LQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 52-LQFP (10x10) |
| STM32L4Q5RGT6 | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Z8673312PSG | IC MCU 8BIT 8KB OTP 28DIP | 1063 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY8C4247LQI-BL483T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 56QFN | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F100MHAFA#10 | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 80LQFP | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EFM8LB11F16ES1-C-QFN24R | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 24QFN | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY90428GCPFV-GS-519E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LPC1548JBD64QL | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY8C4125AZI-S423 | NO WARRANTY | 2430 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY8C4126AXI-S445 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT91SAM7SE32B-CU | IC MCU 16/32B 32KB FLSH 144LFBGA | 1176 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TM4C1230C3PMI7R | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATTINY24A-CCU | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 15UFBGA | 14413 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATSAMD51P20A-AF | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 128TQFP | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10965 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.31930 | $1.3193 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.