Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PIC24FJ128GA106-I/MR |
| LIXINC Part # | PIC24FJ128GA106-I/MR |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64VQFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PIC24FJ128GA106-I/MR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PIC24FJ128GA106-I/MR |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | PIC® 24F |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | PIC |
| өзек өлшемі: | 16-Bit |
| жылдамдық: | 32MHz |
| байланыс: | I²C, PMP, SPI, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 53 |
| бағдарлама жады көлемі: | 128KB (43K x 24) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 16K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2V ~ 3.6V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 16x10b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 64-VFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 64-VQFN (9x9) |
| TMS320LF2402APGAR | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 64QFP | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STM32F303VCT6TR | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F101LKDFB#50 | IC MCU 16BIT 384KB FLASH 64LQFP | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATTINY2313V-10SI | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC | 74988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC9S12E128CFUE | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Z8F3221PM020EG | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Z8F012APB020EG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC33EP256MU814-I/PL | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 144LQFP | 1401 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATSAMS70N20B-CN | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TFBGA | 1208 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC24HJ12GP202T-I/SS | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SSOP | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16LF15344-E/SO | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SPC5644BAMLU8 | IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EFM8SB10F8A-A-QFN20 | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN | 1089 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11000 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.46000 | $5.46 |
| 25 | $5.01062 | $125.2655 |
| 100 | $4.53607 | $453.607 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.