Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | R5F21272SNFP#U0 |
| LIXINC Part # | R5F21272SNFP#U0 |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | MICROCONTROLLER, 16 BIT TRANSIST |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | R5F21272SNFP#U0 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | R5F21272SNFP#U0 |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | R8C/2x/27 |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | R8C |
| өзек өлшемі: | 16-Bit |
| жылдамдық: | 20MHz |
| байланыс: | I²C, LINbus, SIO, SSU, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | LED, POR, Voltage Detect, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 25 |
| бағдарлама жады көлемі: | 8KB (8K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 512 x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2.2V ~ 5.5V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 12x10b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 32-LQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 32-LQFP (7x7) |
| ATSAML10D16A-YF | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 24SSOP | 1748 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Z8F011APB020SG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M483KGCAE | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 128LQFP | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F111PGAFB#50 | IC MCU 16BIT 128KB FLSH 100LFQFP | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Z8F0431SH020SG | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC | 4565 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATSAMD20G16A-MN | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48QFN | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F104JEAFA#30 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 52LQFP | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16LF720-I/SS | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP | 1043 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC18LF25K22-I/ML | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN | 1640 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STM32H7A3NIH6 | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216TFBGA | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC33FJ06GS102T-I/MM | IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28QFN | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90F342ASPFR-G | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP430F5333IPZR | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11471 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.02000 | $3.02 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.