Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PIC16F1614-E/P |
| LIXINC Part # | PIC16F1614-E/P |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PIC16F1614-E/P ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PIC16F1614-E/P |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | PIC® XLP™ 16F |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | PIC |
| өзек өлшемі: | 8-Bit |
| жылдамдық: | 32MHz |
| байланыс: | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 12 |
| бағдарлама жады көлемі: | 7KB (4K x 14) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 512 x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2.3V ~ 5.5V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 8x10b; D/A 1x8b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-PDIP |
| MC56F8335VFGE | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 128LQFP | 1296 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP430F67641IPZ | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC32MX450F128L-V/PT | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100TQFP | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATXMEGA32D4-ANR | IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44TQFP | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16C72AT-20I/SS | IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SSOP | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TM4C123BE6PMI | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 1502 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M306NKFJGP#U3 | IC MCU 16BIT 512KB FLSH 100LFQFP | 2588 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S9S12GN32F0VLF | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 48LQFP | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90439PFV-G-462E1 | IC MCU 16BIT 256KB MROM 100LQFP | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STM8L151G6Y6TR | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28WLCSP | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC32MK0512MCJ048T-E/Y8X | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 48TQFP | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATSAM4N16CA-CFU | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100VFBGA | 1938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MC908GZ16MFAE | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 48LQFP | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10805 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.45000 | $1.45 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.