Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ATMEGA48-20MMH |
| LIXINC Part # | ATMEGA48-20MMH |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ATMEGA48-20MMH ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ATMEGA48-20MMH |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | AVR® ATmega |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | AVR |
| өзек өлшемі: | 8-Bit |
| жылдамдық: | 20MHz |
| байланыс: | I²C, SPI, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 23 |
| бағдарлама жады көлемі: | 4KB (2K x 16) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | 256 x 8 |
| қошқар мөлшері: | 512 x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 8x10b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 28-VFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 28-VQFN (4x4) |
| PIC16LF1789-E/ML | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44QFN | 1136 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB89635PF-GT-483-BND | IC MCU 8BIT 16KB MROM 64QFP | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F100LEGFB#50 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LFQFP | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY9AF115NAPF-G-JNE1 | IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100QFP | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STM32H757AII6 | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 169UFBGA | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC24F16KL401-I/MQ | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20VQFN | 3354 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY91F526KJCPMC1-GS-F4E1 | IC MCU 32B 1.0625MB FLSH 144LQFP | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90020PMT-GS-194-BND | IC MCU 120LQFP | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATSAMD20G17A-MN | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48QFN | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATSAML21E15B-MUT | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32QFN | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TMS5703137DPGEQQ1 | IC MCU 16/32BIT 3MB FLSH 144LQFP | 1637 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATMEGA48PV-10PU | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28DIP | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY8C4548AXI-S475 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11673 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.78000 | $1.78 |
| 25 | $1.63836 | $40.959 |
| 100 | $1.47702 | $147.702 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.