Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| LIXINC Part # | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PIC32MX270F256BT-50I/SO ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | PIC® 32MX |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | MIPS32® M4K™ |
| өзек өлшемі: | 32-Bit |
| жылдамдық: | 50MHz |
| байланыс: | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG |
| перифериялық құрылғылар: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 19 |
| бағдарлама жады көлемі: | 256KB (256K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 64K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2.3V ~ 3.6V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 9x10b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 28-SOIC |
| PIC32MZ1024ECM144T-I/PH | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144TQFP | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NUC123LD4AE0 | IC MCU 32BIT 68KB FLASH 48LQFP | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Z8F2422VS020SG | IC MCU 8BIT 24KB FLASH 68PLCC | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC24F08KL301-I/P | IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20DIP | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90F022CPF-GS | IC MCU MICOM FLASH 100QFP | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S912ZVHY32F1VLL557 | MICROCONTROLLER, 16 BIT, HCS12 C | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC18F46K20-E/ML | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN | 1253 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SPC5748CBK0AVKU2 | IC MCU 32BIT 6MB FLASH 176LQFP | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F101BAANA#20 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32HWQFN | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Z86C1505VSCR2306 | IC MCU 8BIT 4KB ROM 44PLCC | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R7FS3A6783A01CNE#AC0 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48HWQFN | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16F18323-I/SL | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC | 5895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP430F2471TPM | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP | 1163 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10847 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.97102 | $3.97102 |
| 1600 | $3.54324 | $5669.184 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.