Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PIC32MX570F512H-I/PT |
| LIXINC Part # | PIC32MX570F512H-I/PT |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PIC32MX570F512H-I/PT ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PIC32MX570F512H-I/PT |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | PIC® 32MX |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | MIPS32® M4K™ |
| өзек өлшемі: | 32-Bit |
| жылдамдық: | 40MHz |
| байланыс: | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG |
| перифериялық құрылғылар: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 49 |
| бағдарлама жады көлемі: | 512KB (512K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 64K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2.3V ~ 3.6V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 28x10b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 64-TQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 64-TQFP (10x10) |
| PIC16LC622AT-04I/SO | IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 18SOIC | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC33EP256GP502-E/SS | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 28SSOP | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC18LF27K42-E/SP | IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28SPDIP | 1582 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16C72A-20I/SO | IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SOIC | 3954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F11NMGAFB#50 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80LQFP | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP430FR5968IRGZR | IC MCU 16BIT 48KB FRAM 48VQFN | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC18F46K42-E/P | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP | 1411 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATSAME70J20B-ANT | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP | 2275 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LPC1111FHN33/203,5 | IC MCU 32BIT 8KB FLASH 32HVQFN | 1083 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC18F57Q43-I/6LX | IC MCU 8BIT 128KB FLASH 48VQFN | 1270 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16F721-I/SS | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| C8051F398-A-GM | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20QFN | 1024 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC18F24K42-E/MV | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28UQFN | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11046 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.07000 | $6.07 |
| 25 | $5.56021 | $139.00525 |
| 100 | $5.04090 | $504.09 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.