Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | M481LIDAE |
| LIXINC Part # | M481LIDAE |
| Өндіруші | Nuvoton Technology Corporation America |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 48LQFP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | M481LIDAE ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | M481LIDAE |
| Бренд: | Nuvoton Technology Corporation America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Nuvoton Technology Corporation America |
| сериясы: | NuMicro M480 |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | ARM® Cortex®-M4F |
| өзек өлшемі: | 32-Bit |
| жылдамдық: | 192MHz |
| байланыс: | I²C, LINbus, SCI, SmartCard, SPI, USB |
| перифериялық құрылғылар: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, LVR, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 41 |
| бағдарлама жады көлемі: | 512KB (512K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 160K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 1.8V ~ 3.6V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 12x12b SAR; D/A 2x12b |
| осциллятор түрі: | External, Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 48-LQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 48-LQFP (7x7) |
| SPC5747CK1CMJ2 | IC MCU 32BIT 4MB FLSH 256MAPPBGA | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT89C51RC2-SLSUL | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC33EV64GM102-E/MM | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATMEGA1280-16CU | IC MCU 8BIT 128KB FLASH 100CBGA | 1257 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC24EP32MC202-I/SO | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16LF19156-E/MV | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28UQFN | 1718 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATXMEGA256C3-MHR | IC MCU 8/16BIT 256KB FLASH 64QFN | 1793 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16C54-RC/SO | IC MCU 8BIT 768B OTP 18SOIC | 1127 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATXMEGA384D3-MHR | IC MCU 8/16BIT 384KB FLASH 64QFN | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATXMEGA256D3-MHR | IC MCU 8/16BIT 256KB FLASH 64QFN | 7509 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5S726B1D216FP#V0 | IC MCU 32BIT ROMLESS | 1236 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F565N4FDFP#10 | IC MCU 32BIT 512KB FLSH 100LFQFP | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC24FJ96GA006-I/MR | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64VQFN | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10982 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.14000 | $5.14 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.