Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | S9S08RNA16W2MTJR |
| LIXINC Part # | S9S08RNA16W2MTJR |
| Өндіруші | NXP Semiconductors |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20TSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | S9S08RNA16W2MTJR ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | S9S08RNA16W2MTJR |
| Бренд: | NXP Semiconductors |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | NXP Semiconductors |
| сериясы: | S08 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | S08 |
| өзек өлшемі: | 8-Bit |
| жылдамдық: | 20MHz |
| байланыс: | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | LVD, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 16 |
| бағдарлама жады көлемі: | 16KB (16K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | 256 x 8 |
| қошқар мөлшері: | 2K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 10x10b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-TSSOP |
| MB90F543GSPF-GS-9001 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100QFP | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC24F32KA302T-I/ML | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F11MMDAFB#10 | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 80LQFP | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F5110JADNE#U0 | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48HWQFN | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16LF18877-E/MV | IC MCU 8BIT 56KB FLASH 40UQFN | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM46L840CPGET | IC MCU 16/32BIT 1.25MB 144LQFP | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16LF18875-E/P | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LM3S2678-IQR50-A0T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EFM32JG1B100F256IM32-C0 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 32QFN | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCF51JM32EVLD | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44LQFP | 1142 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DSPIC33FJ64MC204-I/ML | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STM32F429VET6TR | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC32MK0256MCJ064T-E/R4X | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64VQFN | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10919 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.27250 | $3.2725 |
| 5000 | $1.58270 | $7913.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.