Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | R5F100GJGNA#40 |
| LIXINC Part # | R5F100GJGNA#40 |
| Өндіруші | Renesas Electronics America |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48HWQFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | R5F100GJGNA#40 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | R5F100GJGNA#40 |
| Бренд: | Renesas Electronics America |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Renesas Electronics America |
| сериясы: | RL78/G13 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | RL78 |
| өзек өлшемі: | 16-Bit |
| жылдамдық: | 32MHz |
| байланыс: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| перифериялық құрылғылар: | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 34 |
| бағдарлама жады көлемі: | 256KB (256K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | 8K x 8 |
| қошқар мөлшері: | 20K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2.4V ~ 5.5V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 10x8/10b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 48-HWQFN (7x7) |
| PIC18LF26K22-I/SO | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC | 1645 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F51306BDFK#10 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16F1783T-I/MV | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP430F6768AIPZ | IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100LQFP | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| STM32F091VCT6 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MK21FX512VMC12 | KINETIS K21: 120MHZ CORTEX-M4F M | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC32MZ2048EFH144-I/PL | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP430FR59471IRHAT | IC MCU 16BIT 32KB FRAM 40VQFN | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MB90F020CPMT-GS-9053 | IC MCU 120LQFP | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| R5F100MLGFB#30 | IC MCU 16BIT 512KB FLASH 80LFQFP | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Z8F0813SJ005EG2156 | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MKE04Z64VQH4 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64QFP | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ATSAMD20J17A-MU | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64QFN | 2100 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10971 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.43820 | $2.4382 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.