Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| LIXINC Part # | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| Өндіруші | Roving Networks / Microchip Technology |
| Санат | интегралдық схемалар › енгізілген – микроконтроллерлер |
| Сипаттама | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PIC32MX575F512L-80V/PT ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| Бренд: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | енгізілген – микроконтроллерлер |
| Өндіруші: | Roving Networks / Microchip Technology |
| сериясы: | PIC® 32MX |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| негізгі процессор: | MIPS32® M4K™ |
| өзек өлшемі: | 32-Bit |
| жылдамдық: | 80MHz |
| байланыс: | CANbus, I²C, SPI, UART/USART, USB OTG |
| перифериялық құрылғылар: | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| енгізу/шығару саны: | 85 |
| бағдарлама жады көлемі: | 512KB (512K x 8) |
| бағдарлама жады түрі: | FLASH |
| eeprom өлшемі: | - |
| қошқар мөлшері: | 64K x 8 |
| кернеу - қоректендіру (vcc/vdd): | 2.3V ~ 3.6V |
| деректерді түрлендіргіштер: | A/D 16x10b |
| осциллятор түрі: | Internal |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 100-TQFP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 100-TQFP (12x12) |
| PIC16F721-I/ML | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN | 2408 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CY90387SPMT-GS-389E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 48LQFP | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16F19185T-I/MV | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 48UQFN | 4183 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16F1765-E/ML | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SPC5604PF1VLL6 | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCF52264AF80 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADUC7025BCPZ32 | IC MCU 16/32B 32KB FLASH 64LFCSP | 7510 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16F1719-I/MV | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC16LC65B-04I/L | IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| N79E855AWG | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28TSSOP | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCF5234CVM100 | RISC MICROPROCESSOR, 32 BIT, COL | 1026 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M306N4FGTFP | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 1142 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PIC32MX270F256B-I/SO | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10884 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.85000 | $9.85 |
| 25 | $9.02475 | $225.61875 |
| 100 | $8.16955 | $816.955 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.