Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TMS320DM642AZDKA6 |
| LIXINC Part # | TMS320DM642AZDKA6 |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › ендірілген - dsp (цифрлық сигнал процессорлары) |
| Сипаттама | DSP, 32-BIT SIZE, 64-EXT BIT, 75 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TMS320DM642AZDKA6 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TMS320DM642AZDKA6 |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | ендірілген - dsp (цифрлық сигнал процессорлары) |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | TMS320DM64x, DaVinci™ |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| түрі: | Fixed Point |
| интерфейс: | Host Interface, I²C, McASP, McBSP, PCI |
| сағат жиілігі: | 600MHz |
| тұрақты емес жады: | External |
| чиптегі RAM: | 160kB |
| кернеу - енгізу/шығару: | 3.30V |
| кернеу - ядро: | 1.40V |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 105°C (TC) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 548-FBGA, FCBGA |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 548-FCBGA (23x23) |
| TMS320C6412GDKA500 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TMS320DM648ZUT9 | IC DGTL MEDIA PROC 529-FCBGA | 1061 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TMS320C31PQL | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 1256 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CS47L90-CWZR | IC LOW PRW AUDIO HUB | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM320C6701GJCA12EP | V62/03669-01XA -320C6701 FLOATIN | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TMS320C6412AZNZ5 | IC FIXED-POINT DSP 548-FCBGA | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADBF609WCBCZ502 | BLACKFIN CORE PROCESSOR W/HD PV | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CS496122-CQZ | IC DSP 32BIT 16CH SER IO 144LQFP | 2228 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TMS320LBC51PZ57 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 16-BIT | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADSP-BF537BBCZ-5B | IC DSP CTLR 16BIT 208CSBGA | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADSP-BF516BBCZ-4F4 | BLACKFIN DSP PROCESSOR | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNETV2501INPGF | IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 176LQFP | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ADSP-21478BSWZ-2A | SHARC DIGITAL SIGNAL PROCESSOR | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10977 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $87.86000 | $87.86 |
| 60 | $77.21419 | $4632.8514 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.