Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LTC2655CUF-L12#PBF |
| LIXINC Part # | LTC2655CUF-L12#PBF |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | интегралдық схемалар › деректерді алу - цифрлық-аналогтық түрлендіргіштер (dac) |
| Сипаттама | IC DAC 12BIT V-OUT 20QFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LTC2655CUF-L12#PBF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LTC2655CUF-L12#PBF |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | деректерді алу - цифрлық-аналогтық түрлендіргіштер (dac) |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| бит саны: | 12 |
| d/a түрлендіргіштер саны: | 4 |
| реттеу уақыты: | 3.9µs (Typ) |
| шығыс түрі: | Voltage - Buffered |
| дифференциалды шығыс: | No |
| деректер интерфейсі: | I²C |
| сілтеме түрі: | External, Internal |
| кернеу – қоректену, аналог: | 2.7V ~ 5.5V |
| кернеу – қоректендіру, цифрлық: | 2.7V ~ 5.5V |
| инл/днл (лсб): | ±0.5, ±0.1 |
| сәулет: | - |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C |
| қаптама / қорап: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-QFN (4x4) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| MAX5362LEUK+T | IC DAC 6BIT V-OUT SOT23-5 | 18023417 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2635HMSE-HMI12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT 10MSOP | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PM7545FPCZ | 12 BIT PARALLEL INPUT CMOS DAC | 9390 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DAC7615E/1K | IC DAC 12BIT V-OUT 20SSOP | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DAC8162SDSCT | IC DAC 14BIT V-OUT 10WSON | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP47FEB04-20E/ST | QUAD CHANNEL, 8-BIT, EEPROM, I2C | 1306 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7541AKPZ | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, WORD INPU | 22075 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DAC7801LU/1K | DAC, PARALLEL, 8 BITS INPUT | 1863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCP47FVB12A2T-E/ST | IC DAC 10BIT V-OUT 8TSSOP | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2634IUD-LMI10#PBF | IC DAC 10BIT V-OUT 16QFN | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2637CMS-LMI10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT 16MSOP | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5581AEUP+ | DAC, 1 FUNC, SERIAL INPUT LOADIN | 3449 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2634HUD-HZ8#PBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10902 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.03780 | $9.0378 |
| 182 | $7.44291 | $1354.60962 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.