Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LTC2656BCUFD-H16#TRPBF |
| LIXINC Part # | LTC2656BCUFD-H16#TRPBF |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | интегралдық схемалар › деректерді алу - цифрлық-аналогтық түрлендіргіштер (dac) |
| Сипаттама | IC DAC 16BIT V-OUT 20QFN |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LTC2656BCUFD-H16#TRPBF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LTC2656BCUFD-H16#TRPBF |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | деректерді алу - цифрлық-аналогтық түрлендіргіштер (dac) |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| бит саны: | 16 |
| d/a түрлендіргіштер саны: | 8 |
| реттеу уақыты: | 7.9µs (Typ) |
| шығыс түрі: | Voltage - Buffered |
| дифференциалды шығыс: | No |
| деректер интерфейсі: | SPI |
| сілтеме түрі: | External, Internal |
| кернеу – қоректену, аналог: | 5V |
| кернеу – қоректендіру, цифрлық: | 5V |
| инл/днл (лсб): | ±2, ±0.3 |
| сәулет: | - |
| Жұмыс температурасы: | 0°C ~ 70°C |
| қаптама / қорап: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-QFN (5x4) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| AD5383BSTZ-5 | AD5383 - 32-CHANNEL, 5V SINGLE S | 1002 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD5684ARUZ | IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD5338RBRUZ-RL7 | IC DAC 10BIT V-OUT 16TSSOP | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7228LN | 8-CH DAC, PARALLEL, 8 BITS INPUT | 2106 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD9744ACPZ | IC DAC 14BIT A-OUT 32LFCSP | 1800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD1856NZ | 16-BIT PCM AUDIO DAC | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC1257IN8#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 8DIP | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5144EUB | VOLTAGE-OUT, 14-BIT DAC | 5803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DS4302Z-020+ | 2-WIRE, 5-BIT DAC WITH THREE DIG | 21704 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DAC5687IPZPG4 | DAC5687 DUAL-CHANNEL, 16-BIT, 50 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MX7548SQ | 8-BIT MPU COMPATIBLE 12-BIT DAC | 1448 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DAC084S085CISD/NOPB | IC DAC 8BIT V-OUT 10WSON | 10259 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MX7538KN+ | IC DAC 14BIT A-OUT 24DIP | 21278 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10842 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $25.66500 | $25.665 |
| 2500 | $25.08609 | $62715.225 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.