Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | HI5731BIPZ |
| LIXINC Part # | HI5731BIPZ |
| Өндіруші | Rochester Electronics |
| Санат | интегралдық схемалар › деректерді алу - цифрлық-аналогтық түрлендіргіштер (dac) |
| Сипаттама | DAC, PARALLEL, WORD INPUT |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | HI5731BIPZ ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | HI5731BIPZ |
| Бренд: | Rochester Electronics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | интегралдық схемалар |
| Ішкі санат: | деректерді алу - цифрлық-аналогтық түрлендіргіштер (dac) |
| Өндіруші: | Rochester Electronics |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| бит саны: | 12 |
| d/a түрлендіргіштер саны: | 1 |
| реттеу уақыты: | 20ns (Typ) |
| шығыс түрі: | Current - Unbuffered |
| дифференциалды шығыс: | Yes |
| деректер интерфейсі: | Parallel |
| сілтеме түрі: | External, Internal |
| кернеу – қоректену, аналог: | 5V |
| кернеу – қоректендіру, цифрлық: | ±5V |
| инл/днл (лсб): | 0.75, 0.5 |
| сәулет: | R-2R, Segmented DAC |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| қаптама / қорап: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 28-PDIP |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| MCP4821T-E/MC | IC DAC 12BIT V-OUT 8DFN | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD7233AN | DAC,SERIAL INPUT LOADING | 1757 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2636IMS-LZ8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16MSOP | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2637HMS-LZ8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16MSOP | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5512EUA+ | IC DAC 8BIT V-OUT 8UMAX | 79821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2640HTS8-LM10#TRMPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 1438 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DAC7802KUG4 | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, WORD INPU | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5302EUA+T | IC DAC 12BIT V-OUT 8UMAX | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD9751ASTZRL | D/A CONVERTER, PARALLEL, WORD IN | 8584 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AD5675RBCPZ-RL | IC DAC 16BIT V-OUT 20LFCSP | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX538ACSA+ | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 1104 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LTC2637HDE-LMX12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT 14DFN | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MX7524JEPE+ | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, 8 BITS IN | 12065 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12871 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $33.43000 | $33.43 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.